Europos kalbų diena

Parašyta 2016-10-01 Peržiūros: 271

„Hello“, „Privet“, „Salut“ ... – rugsėjo 26 dieną skambėjo Vyturių, Krašuonos ir R. Šaltenio progimnazijose. Tą dieną buvo minima Europos kalbų diena. Progimnazijų mokiniai sveikino vieni kitus ir siuntė linkėjimus lietuvių, rusų, anglų, italų, prancūzų ir kitomis Europos šalių kalbomis. Mokinius mylėti kalbą skatino ir idėjomis dalijosi užsienio kalbų mokytojos I. Šinkūnienė, V. Rinkauskienė, J. Bimbienė, R. Paukštienė, R. Sabaliauskienė, O. Vaičiūnienė ir A. Ovčinikova.
3-7 klasių progimnazijų mokiniai apsikeitė savo pačių gamintais atvirukais ir knygų skirtukais. Tuo tarpu, mūsų mokyklos aštuntokai, lydimi mokytojų I. Šinkūnienės ir V. Rinkauskienės, Europos kalbų dieną viešėjo A. Šapokos gimnazijoje, kur vyko diskusijos su Lietuvoje gyvenančiais ir dėstančiais užsieniečiais. Mokiniams neišdildomą įspūdį paliko indėnų kilmės amerikietė, kuri išraiškingai pristatė savo protėvių kilmę, kalbą, šeimos ir šalies tradicijas, bei papročius.


Anglų kalbos mokytoja Jolita Bimbienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla