Pamoka – edukacinis užsiėmimas A. M. Miškinių bibliotekoje

Parašyta 2016-09-22 Peržiūros: 254

Rugsėjo 14 dieną 3a ir 4b klasių mokiniai su savo mokytojomis Aldona Belopetravičiene ir Aldona Guobužiene dalyvavo pamokoje – edukaciniame užsiėmime, tema „Etninio paveldo išliekamoji vertė ir atspindžiai etnografinėje dokumentikoje bei muziejiniuose eksponatuose“. Pamoka vyko A. M. Miškinių bibliotekoje. Ją vedė Kraštotyros muziejaus ir A. M. Miškinių bibliotekos darbuotojos. Mokiniai žiūrėjo Užpalių krašto kūrėjų dokumentinius filmus apie garsias Utenos krašto menininkes – audėją Bronę Uborevičienę ir drožėją Oną Šuminaitę-Jurkienę.Vaikai aktyviai dalyvavo diskusijose, stebėjo ir aptarė filmų herojų darbus.

Aldona Belopetravičienė ir Aldona Guobužienė