Projektinių darbų pristatymas

Parašyta 2016-05-31 Peržiūros: 345

Gegužės 27 d. nelengvus, bet darbingus mokslo metus vainikavo mokinių parengtų projektinių darbų pristatymas – konferencija. Tradicija tampantis renginys kasmet pritraukia vis didesnį norinčiųjų pristatyti savo projektinius darbus mokinių skaičių. Konferencijoje savo erudiciją, iškalbą, išradingumą ir žinias demonstravo ne tik 5-8 klasių mokiniai, bet ir mažieji lektoriai Ema Laurinavičiūtė (1a kl.) ir Mantas Jarmalavičius (2b kl.). Jie ir sulaukė didžiausių žiūrovų ovacijų. Visi konferencijos dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais. O renginį ruošusios anglų kalbos mokytojos Jolita Bimbienė, Ingrida Šinkūnienė ir Vaida Rinkauskienė dėkoja visiems renginio dalyviams, mokytojams, padėjusiems paruošti projektinius darbus, turistų-ekologų būreliui ir technologijų pamokų mokiniams bei jų vadovėms Nijolei Norkūnienei ir Loretai Kaulinienei už išradingai papuoštas mokyklos erdves.

Renginio organizatorės

Mokyklos filosofija

2020 21 mokyklos filosofija (2)