Įdomi pamoka gamtoje

Parašyta 2016-05-28 Peržiūros: 376

2a klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Vaistingieji augalai“, kurią mokiniams padovanojo Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcija. Pirmiausia, Palūšės lankytojų centre, vaikai žiūrėjo filmą apie Lietuvos kraštovaizdžio atsiradimą. Paskui nuvyko į Meironis. Keliaudami miško takeliu iš Meironių į Palūšę, skanavo kiškio kopūstų, susipažino su vaistingaisiais augalais, atliko įvairias užduotis, klausė įdomaus pasakojimo apie vaistinguosius augalus ir patys parodė turimas žinias. Savo akimis pamatė kai kuriuos Lietuvoje nykstančius augalus. Pabuvojo gamtos dailės studijoje, kurioje piešė be teptukų ir dažų. Savo tėveliams parvežė „Žolynėlių atmintinę“, kurią papuošė augaliukais ir gėlytėmis. Mokiniai dėkoja visiems tiems, kurie dovanojo tokią puikią pamoką.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė