Turininga 7a ir 7b klasių mokinių išvyka į Biržų kraštą

Parašyta 2016-05-20 Peržiūros: 281

2016 metų gegužės 19 d. 7a ir 7b klasių mokiniai su klasių vadovėmis Ana Ovčinikova ir Ramune Sabaliauskiene bei lydinčia mokytoja Jolita Bimbiene aplankė turtingą istoriniu paveldu ir unikalų gamtinėmis ypatybėmis Biržų kraštą.
Biržų piliavietėje/bastioninėje tvirtovėje (XVI a.) mokiniai dalyvavo informatyviose, kūrybiškai pateiktose edukacinėse programose „Pamatuok plikomis rankomis“, „Nusikalk monetą pats“ ir „Molinukas“ bei susipažino su Sėlos muziejaus ekspozicija. Vėliau ekskursijos dalyviai aplankė unikalų Astravo dvarą ir jo parko ansamblį su Širvėnos ežero hidrosistemos istoriniais įtvarais, o išvykos pabaigoje susipažino su Biržų apylinkėse saugomu unikaliu Lietuvoje karstiniu kraštovaizdžiu su gausiomis smegduobėmis – karstinėmis įgriuvomis, atsiradusiomis vandeniui ištirpinus ir išplovus žemėje slūgsančius gipso klodus.
Išvykos refleksija vyko autobuse, grįžtant iš Biržų į Uteną, o smulkiau ekskursija buvo aptarta klasės valandėlių metu.

Anglų kalbos mokytoja Ramunė Sabaliauskienė