Matematika + lietuvių kalba = draugystė amžina

Parašyta 2016-05-11 Peržiūros: 565

Pavasaris jau žiedais šypsosi, o 7a klasės mokiniai kartu su mokytojomis Egle Gurkšniene ir Regina Bernotiene matematiką deklamuoja ir lietuvių kalbą skaičiuoja. Vis tie, pavasario kerai...
Taigi susibūrė būrelis bendraminčių ir nusprendė, kad matematika turi susidraugauti su lietuvių kalba. Tos draugystės pasekmė – sukurti stendai trečio aukšto koridoriuje. Temos įdomios, intriguojančios. Ateikite, paskaitykite ir sužinokite, ką simbolizuoja skaičiai, kokią magišką galią jie turi, kodėl yra romėniški ir arabiški skaičiai, kada jie naudojami lietuvių kalbos pamokose. Pasidomėkite, kaip garsios poemos „Anykščių šilelis“ autorius Antanas Baranauskas yra susijęs su matematika.
Projektiniai darbai buvo pristatyti integruotoje lietuvių kalbos-matematikos pamokoje gegužės 9 dieną.

Lietuvių kalbos mokytoja Regina Bernotienė