Pienas vaikams

Parašyta 2016-04-27 Peržiūros: 395

Vyturių progimnazija dalyvauja AB „Žemaitijos pienas“ pieno produktų vartojimo vaikų ir švietimo įstaigose paramos programoje „Pienas vaikams“. Programa parengta siekiant pagerinti vaikų ir moksleivių mitybą, ugdyti pieno produktų vartojimo įpročius, skatinti pieno produktų vartojimą. Šiandien vyko įdomi netradicinė veikla vaikams, buvo pristatyta nauja projekto „Pienas vaikams“ programa „Žalia laimė“. AB „Žemaitijos pieno“ atstovai parodė mokomąjį filmą „Žalia laimė“ apie ekologiškų produktų atsiradimą ir naudą. Po filmo peržiūros vyko viktorina, vaikai dėliojo dėlionę, degustavo ekologiškus pieno produktus, atliko įvairias užduotis, kurių metu vaikai rodė kaip moka melžti karvę, ragavo jogurtą ir spėliojo kokio jis skonio. Renginio pabaigoje kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas lankstinuku apie matytą filmą „Žalia laimė“. Taip pat užsiėmimo vedėjai pakvietė vaikus dalyvauti piešinių „Žalia laimė“ konkurse.