Rašau Lietuvos vardą

Parašyta 2016-04-27 Peržiūros: 432

Pavasaris. Vėl saulėtos, skambios, žydinčios dienos. Alma meilės ir džiaugsmo šaltiniai. Žemė puošiasi: geltona, žalia, raudona... Kokia spalvų dermė! Po mėlynu dangumi – jaukus ir brangus pasaulis. Čia mūsų Namai. Mūsų rankose – šios žemės dabartis. Ir ateitis: kuo gražesnė, įdomesnė ir prasmingesnė. Juk ir mes – amžini, kol yra Lietuva.
Leidykla „Versmė“ pakvietė visos respublikos vaikus į konkursą „Rašau Lietuvos vardą“, skirtą Lietuvos vardo pirmojo rašytinio paminėjimo dienai atminti.Vyturių progimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo konkurse: pasirinkę priimtinesnę dailės techniką įprasmino Lietuvos vardą savo darbuose.
Džiaugiamės, kad į nugalėtojų gretas pateko 2b klasės mokinė Gabrielė Skvarnavičiūtė.
Konkurso darbus galima rasti tinklalapyje http://www.versme.lt

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė

Mokyklos filosofija

2020 21 mokyklos filosofija (2)