Vaikų VELYKĖLĖS – 2016

Parašyta 2016-04-27 Peržiūros: 245

Vyturių progimnazijos pradinių klasių mokiniai ir mokytojos dalyvavo respublikiniame konkurse „Vaikų Velykėlės - 2016“
Mokiniai margino margučius įvairiais tradiciniais raštais, piešė tradicinius žalčio, ugnies, saulės, žemės ženklus, su kuriais buvo supažindinti per technologijų ir dailės pamokas. Visi mokinių darbeliai buvo sukabinti ant didžiojo margučio muliažo mokyklos koridoriuje.
Nuo seno tikėta, jog visi sveiki ir stiprūs bus, jei per Atvelykį linksminsis, todėl šventės metu vaikai linksmai leido laiką. Visą savaitę piešę, spalvinę, tapę margučius mokiniai galiausiai susirinko pasidžiaugti galutiniu rezultatu – didžiuliu Velykiniu margučiu. Taip pat vyko margučių nešimo šaukštais ir margučių ridenimo varžybos. Kiekvienas mokinys, kuris dalyvavo margučių piešimo konkurse ir Atvelykio šventėje, gavo Naisių vasaros skirtą prizą, specialiai konkursui išleistą CD „Garny, Garny, pasuk ratą!“ Vaikų ir moksleivių – liaudies kūrybos atlikėjų - konkurso „Tramtatulis“ 2013 ir 2015 m. dainų rinkinį.


Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla