Dailės varžytuvės – 2016

Parašyta 2016-04-15 Peržiūros: 251

Balandžio 14 dieną mūsų progimnazijos mokytojos Aldona Belopetravičienė ir Rita Malinauskaitė pakvietė rajono mokyklų pradinukų komandas išbandyti savo dailės žinias ir praktinius įgūdžius. Visus susirinkusius pasveikino mokyklos direktorė Edita Kadūnienė. Antrokai, vadovaujami mokytojos Almantės Šimonėlienės, padainavo linksmą dainelę.
Mokiniai atsakinėjo į klausimus, sprendė kryžiažodžius, spalvino piešinius ir draugiškai kūrė piešinį, tema „Mano kaimas“.
Sumaniausia tapo mokyklos-darželio „Varpelio“ komanda „Spalvingiausias varpelis“ su mokytoja Ledrūna Paškauskiene. Meniškiausia – Žiburio pradinukų „Žiburiečiai“ komanda, kuriuos ruošė mokytoja Olga Meškuotienė. Draugiškiausia – mokyklos „Eglutė“ „Spygliukas“ komanda ir mokytoja Daiva Anavičienė. Kruopščiausi – Aukštakalnio pradinukų komanda „Spalviukai“. Juos paruošė mokytojos Laimutė Šutinienė ir Virginija Paukštienė. Spalvingiausi buvo Rapolo Šaltenio komanda „Spalvos“ ir mokytoja Diana Kraujalienė. Kūrybiškiausi – Krašuonos progimnazijos „Krašuonos spalvos“ mokiniai. Juos dalyvauti paskatino mokytoja Rita Rimšelienė. O linksmiausi – Vyturių progimnazijos mokinių komanda „Vaiduokliukai“. Juos paruošė mokytoja Aldona Guobužienė.
Mokiniai apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis. Svarbiausia, kad vaikai susirado draugų, pajuto kūrybos džiaugsmą ir liko patenkinti renginiu.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė