Abėcėlės šventė 2016

Parašyta 2016-04-14 Peržiūros: 351

Mokyklos bibliotekoje vyko tradicinė Abėcėlės šventė. Pirmokai, lydimi savo mokytojų Reginos Rimkienės ir Almantės Šimonėlienės, atskubėjo į biblioteką pasipuošę raidžių karūnomis. Vaikai deklamavo eilėraštukus, dainavo linksmą dainelę apie abėcėlę. Renginį vedė bibliotekos vedėja Danutė Slavinskienė ir 6b klasės mokiniai. Daktaras Aiskauda mokė vaikus elgtis su knygelėmis taip atsargiai, kad jos niekada nesirgtų. 4b klasės mokiniai (mokytoja Rita Malinauskaitė) pirmokams padovanojo knygų skirtukus. Bibliotekininkė pasveikino pirmokus išmokus abėcėlę ir palinkėjo, kad knygelės taptų tikraisiais draugais.

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė