Pirmokų „Švyturėlio“ šventė

Parašyta 2016-04-09 Peržiūros: 240

Balandžio 6 dieną Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijoje vyko rajono mokyklų pirmokų „Švyturėlio“ šventė. Pirmokai pasitikrino žinias įveikdami įvairias rungtis: atsakinėjo į klausimus apie saugų elgesį gatvėje, kaip ir kada kviesti gelbėtojus, padėjo „sužeistam“ draugui, dėliojo kelio ženklų dėlionę, lenktyniavo estafetėse, piešė saugaus eismo tema.
Mūsų mokyklos komanda „Vyturiukai“ (1a kl. – Arminta Paškauskaitė, Nojus Pakenis, 1b kl.) tapo saugiausia „Švyturėlio“ šventės komanda. „Vyturiukams“ pasiruošti padėjo jų mokytojos Regina Rimkienė ir Almantė Šimonėlienė. Dėkojame šventės organizatoriams už puikiai organizuotą popietę ir dovanėles.

Pradinio ugdymo mokytoja Regina Rimkienė