Finalinis žaidynių LADYGOLAS turnyras

Parašyta 2016-04-08 Peržiūros: 392

Š. m. balandžio 6 d., Kauno sporto halėje, vyko Lietuvos mokyklų mergaičių salės futbolo žaidynių „LADYGOLAS 2016“ didysis finalas, į kurį atvyko visų Lietuvos apskričių komandos nugalėtojos.
Utenos apskrityje stipriausios mergaičių futbolo komandos titulą pelnė Utenos Vyturių progimnazijos komanda „Alfa“, įveikusi varžovių komandas ne tik rajone, bet ir Utenos apskrityje. Mergaičių aštuntukas, vadovaujamas kūno kultūros mokytojo Artūro Savicko, iškovojo teisę žaisti finaliniame etape ir atstovauti Utenos apskričiai.


Didžiojo finalo pogrupio rungtynėse uteniškės lygiosiomis 2:2 sužaidė su Tauragės „Mažvydietėmis“ ir rezultatu 4:2 nugalėjo Mažeikių „Geltonųjų kačių“ komandą bei pateko į pusfinalį. Pusfinalyje mūsų komanda susitiko su turnyro favorite laikyta Vilkijos „Plėšikių“ (Kaunas) komanda ir turėjo pripažinti jų pranašumą rezultatu 4:0. Mažajame finale, kovoje dėl trečiosios vietos, progimnazijos mergaičių futbolo komanda susitiko su Klaipėdos „Dovilai“ komanda. Vyko labai atkakli ir permaininga kova. Per pagrindinį laiką nepavyko išsiaiškinti komandos nugalėtojos, todėl kova nusikėlė į baudinių seriją, kur didesnė sėkmė lydėjo priešininkes. Nors Utenos Vyturių progimnazijos sportininkės po pratęsimo pralaimėjo Klaipėdos „Dovilams“ rezultatu 2:0, jos 195 komandų tarpe užėmė 4 vietą.
Didžiuojamės ir sveikiname Utenos Vyturių progimnazijos mergaičių salės futbolo komandos „Alfa“ sportininkes:
1. Ernesta Samarskytė (7a)
2. Karolina Čekuolytė (8a)
3. Kamilė Norkūnaitė (8a)
4. Svajūnė Stankelytė (8a)
5. Monika Gečaitė (8a)
6. Ugnė Maknytė (8b)
7. Sandra Kuosaitė (8b)
8. Darija Tutkutė (8b)

Direktorės pavaduotoja ugdymui Rasa Drungienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla