Tarptautinis eTwinning projektas „Let,s celebrate Easter together“

Parašyta 2016-04-05 Peržiūros: 245

2016 m. Vyturių progimnazija dalyvauja tarptautiniame eTwinning projekte „Let,s celebrate Easter together“ („Švęskime Velykas kartu“). 3-8 klasių mokiniai įsijungė į įvairias kūrybines veiklas. Vaikų darbai Velykų tema buvo pateikti mūsų partneriams. Per integruotas anglų kalbos - technologijų pamokas projekto koordinatorė technologijų mokytoja Loreta Kaulinienė ir anglų kalbos mokytoja Jolita Bimbienė supažindino mokinius su partnerių pristatyta informacija apie įvairių Europos šalių Velykų tradicijas. Mokiniai džiaugėsi, jog jų darbai buvo paviešinti TwinSpace internetinėje svetainėje.

Technologijų mokytoja Loreta Kaulinienė