Konkursas „Raštingiausias progimnazistas“

Parašyta 2016-04-05 Peržiūros: 212

Balandžio 4 d., pirmadienį, Adolfo Šapokos gimnazija pakvietė progimnazijų aštuntokus dalyvauti konkurse „Raštingiausias progimnazistas“. Su svečiais susitiko direktoriaus pavaduotoja ugdymui Nijolė Šulgienė ir lietuvių kalbos mokytoja Gritana Tūzienė. Aštuntokai rašė diktantą „Atsiverianti erdvė“ – kraštiečio Broniaus Radzevičiaus tekstą.
Visiems dalyviams buvo įteikti Padėkos raštai, o ištaisius darbus paaiškėjo, kad raštingiausia progimnazistė yra Svajūnė Stankelytė iš Vyturių progimnazijos, antroje vietoje liko Laura Rasikaitė irgi iš Vyturių, o trečioji vieta atiteko Kamilei Semėnaitei iš Aukštakalnio progimnazijos ir Pauliui Ivaškevičiui iš Krašuonos progimnazijos.
Dėkojame visiems dalyviams ir kolegoms iš progimnazijų, paskatinusiems mokinius atvykti į konkursą.