Rajoninis floristikos konkursas

Parašyta 2016-04-02 Peržiūros: 377

Šių metų kovo 31 dieną Saulės gimnazijoje vyko rajoninis floristinių kompozicijų konkursas skirtas Žemės dienai. Sveikiname mūsų mokyklos komandos mokines Rusnę Raslanaitę, Aistę Rupštaitytę, Orintą Šimonėlytę, laimėjusias diplomą už spalvingiausios vazos pagaminimą (technologijų mokytoja Loreta Kaulinienė). Dėkojame mokytojui Aivarui Erslovui už pagalbą gaminant priemones. Šiuo metu mokinių sukurtos floristinės kompozicijos eksponuojamos Saulės gimnazijos bibliotekoje. Po savaitės jos papuoš Utenos švietimo centrą.

Technologijų mokytoja Loreta Kaulinienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla