Antrokų protmūšis

Parašyta 2016-03-21 Peržiūros: 465

Protų mūšis – tai intelektualus, tačiau kartu - ir labai įtraukiantis, linksmas žaidimas. Mokykloje protmūšį organizavo mokytojos Aldona Guobužienė ir Angelė Marcinkevičienė. Šiame žaidime rungėsi 2a klasės mokiniai: Dainius Arbočius, Ugnė Kvartūnaitė, Austėja Matelionytė, Emilija Petrulionytė (mokytoja A. Belopetravičienė) ir 2b klasės mokiniai: Aironas Janušauskas, Alistėja Gaižutytė, Gabrielė Skvarnevičiūtė, Ugnius Žilinskas (mokytoja L. Januškevičienė). Mokiniai demonstravo sumanumą atsakinėdami į klausimus iš bendro išsilavinimo ir pradinio ugdymo dalykų. Protų mūšis vyko dviem turais. Geriausiai sekėsi Ugnei Kvartūnaitei, Emilijai Petrulionytei Dainiui Arbočiui ir Aironui Janušauskui.

Pradino ugdymo mokytojos A. Guobužienė ir A. Marcinkevičienė