Fotografijų galerija „MANO AUGINTINIS“

Parašyta 2016-03-18 Peržiūros: 570

Štai ir atskubėjo taip lauktas pavasaris. O drauge su juo ir visų gamtą mylinčių žmonių šventė – Pasaulinė Žemės diena, dar kartą mums primenanti, kad gamta – tai mūsų visų namai, tad turime ją tausoti ir puoselėti.
Gyvūnai – gamtos dalis. Naminiai gyvūnai – mūsų draugai, pagalbininkai ir šeimos nariai, kuriais rūpinamės, kuriuos mylime ir globojame.
Dėkojame visiems dalyvaujantiems projekte – fotografijų parodoje „Mano augintinis!“ Džiaugiamės, kad savo didelių ir mažų augintinių nuotraukomis dalinasi mūsų mokyklos bendruomenės mokiniai ir mokytojai:
Saulė Morozaitė, Mintautė Matulevičiūtė, Austėja Varnaitė, Samanta Paukštytė, Domantas Adiklis, Neda Klezaitė, Gelmina Daujotytė, Emilija Ingaunytė, Gustas Ingaunis, Gedvilė Mažeikytė, Urtė Petruševičiūtė, Roberta Titenytė, Anris Jarmalavičius, Mantas Jarmalavičius, Orestas Kavoliūnas, Oskaras Kanopa, Rokas Širvys, Kamilė Bartkevičiūtė, Dovydas Alekna, Austėja Dirmaitė, Živilė Tilindytė, Augustas Blažys, Miglė Daneikaitė, Agilė Navikaitė, Gertrūda Skudutytė, Evantas Černius, Domantas Černius, Indrė Pinkevičiūtė, Kornelija Kasakovskytė, Paulė Labuckaitė, Karolina Stundžytė, Lėja Linkaitė, Gintarė Tamašauskaitė, Lina Lingytė, Vaida Rinkauskienė, Regina Suveizdienė, Ramunė Sabaliauskienė, Rasutė Stauskienė, Almantė Šimonėlienė, Gintautė Burneikienė.

Danutė Slavinskienė ir Roma Jančauskienė

Galerija bus nuolat pildoma. Laukiame Jūsų augintinių nuotraukų šiuo adresu:
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla