Pamoka, skirta kovo 11 dienai

Parašyta 2016-03-14 Peržiūros: 324

Kovo 11-tai dienai paminėti 4a klasėje muzikos pamoka vyko neįprastai. Į pamoką atėjo ir pakviesti mokinių tėveliai. Jie kartu su savo vaikais atliko užduotis. Minė mįsles, dainavo dainas, šoko Lietuvai. Tėvų veidus puošė šypsenos, kai dainuojamoms dainoms jie pritarė mušamaisiais instrumentais, o vaikų akys spinduliavo smalsumą ir susižavėjimą savo tėvais ir jungtiniu orkestru. Šokis, dainuojant lietuvių liaudies dainą „Mes – lietuvaičiai“ apjungė didelius ir mažus lietuvaičius, kurie, pasak dainos žodžių „Nieko neboja ir visi linksmai dainuoja“. Bendrą tėvų ir vaikų pamoką organizavo 4a klasės vadovė Diana Jurgelevičienė.

Pradinio ugdymo mokytoja Diana Jurgelevičienė