eTwinning projektas „Let's celebrate Easter together“

Parašyta 2016-03-14 Peržiūros: 210

Jau įvyko dvi video konferencijos tarp partnerių, vykdančių eTwinning projektą „Let's celebrate Easter together“. Renginių metu apsikeitėme nuomonėmis apie tai, kaip projektą padaryti aktyvesnį. Kadangi projekto tema apima visas Velykų šventimo tradicijas skirtingose Europos šalyse, norime plačiau paskleisti gautą informaciją iš šalių partnerių. Ypač daug medžiagos pateikė Portugalija, Serbija, Makedonija, Prancūzija, Čekija. Mūsų mokykla koordinatorė. Jos užduotis ne tik pasidalinti lietuviškomis Velykų šventimo tradicijomis bei vykstančiomis veiklomis mokykloje, bet ir koordinuoti kitų projekto partnerių darbą. Tam tikslui į pagalbą pasitelkiame įvairius Tvinspace aplinkos teikiamus įrankius. Tik ką sukūrėme partnerių forumą, kuriame šalys galės pasidalinti įvairiomis idėjomis, gaus atsakymus į iškilusias problemas. Čia keletas nuotraukų iš kitų Europos mokyklų Velykų tema.

Technologijų mokytoja Loreta Kaulinienė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla