Utenos Vyturių etnografinis būrelis Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijoje

Parašyta 2016-03-02 Peržiūros: 410

Vasario 26 d. mūsų Vyturių progimnazijos etnografinio būrelio dalyviai (vad. Aldona Guobužienė ir Almantė Šimonėlienė) svečiavosi Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijoje. Po itin šilto šeimininkų sutikimo mokyklos pradinukai stebėjo būrelio dalyvių pasirodymą, kurio metu uteniškiai atliko tradicines aukštaičių regiono dainas ir šokius. Koncerto metu vilniečiai buvo įtraukti į programą ir mokėsi mūsų šokių bei dainų. Vyturiukai taip pat įgijo naujų žinių stebėdami tradicinį žydų šokį, mokydamiesi žydiškų žodžių bei susipažindami su jų kultūros tradicijomis. Atsisveikinę su naujaisiais draugais jie patraukė Vilniaus senamiesčio link, kur grožėjosi Gedimino pilimi, Arkikatedra bei aplankė Žaislų muziejų. Dėkojame programą puikiu pasirodymu papildžiusiai Gintautei Burneikienėi bei išvyką organizavusiai mokytojai Loretai Januškevičienei. Džiaugiamės nauja draugyste ir lauksime svečių mūsų progimnazijoje.

Aldona Guobužienė ir Almantė Šimonėlienė