Metų ketvirtokas

Parašyta 2016-02-14 Peržiūros: 330

Sausio mėnesį mokykloje vyko Vyturių Metų ketvirtoko rinkimai. Dalyvavo gabiausi mokiniai iš kiekvienos ketvirtos klasės. Gudručiai turėjo atsakinėti į daugybę įvairių rimtų ir nelabai rimtų klausimų. Kova buvo labai atkakli. Prireikė net papildomo turo, kad būtų išaiškinti nugalėtojai. Vyturių metų ketvirtoko titulus pelnė 2 mokiniai: Viltė Kaušylaitė (4a klasė) ir Skaistis Stikliorius (4b klasė). Laimėtojai vasario 10 dieną atstovavo mūsų mokyklai „Metų ketvirtoko“ konkurse Krašuonos progimnazijoje. Mokinius šiam konkursui ruošė mokytojos Diana Jurgelevičienė ir Rita Malinauskaitė.

Pradinio ugdymo mokytoja Rita Malinauskaitė