Metų ketvirtokas

Parašyta 2016-02-14 Peržiūros: 330

Sausio mėnesį mokykloje vyko Vyturių Metų ketvirtoko rinkimai. Dalyvavo gabiausi mokiniai iš kiekvienos ketvirtos klasės. Gudručiai turėjo atsakinėti į daugybę įvairių rimtų ir nelabai rimtų klausimų. Kova buvo labai atkakli. Prireikė net papildomo turo, kad būtų išaiškinti nugalėtojai. Vyturių metų ketvirtoko titulus pelnė 2 mokiniai: Viltė Kaušylaitė (4a klasė) ir Skaistis Stikliorius (4b klasė). Laimėtojai vasario 10 dieną atstovavo mūsų mokyklai „Metų ketvirtoko“ konkurse Krašuonos progimnazijoje. Mokinius šiam konkursui ruošė mokytojos Diana Jurgelevičienė ir Rita Malinauskaitė.

Pradinio ugdymo mokytoja Rita Malinauskaitė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla