Dailyraščio konkursas

Parašyta 2016-02-13 Peržiūros: 487

Gražus raštas – tai menas. Mokydamiesi dailaus rašto mes ugdome savo valią, kantrybę, kruopštumą ir atsakingumą.
Vasario 4 ir 11 dienomis mokykloje vyko 1-4 klasių dailiojo rašto konkursas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai. Vaikai rašė tekstus apie savo tėvynę – Lietuvą. Visi dalyviai labai stengėsi. Atsižvelgiant į dailaus rašto reikalavimus, buvo išrinkti gražiausiai ir tvarkingiausiai rašantys mokiniai. Tai Nojus Pakenis iš 1a klasės, Austėja Musteikytė iš 1b klasės, Ugnė Kvartūnaitė – 2a klasės mokinė, 2b klasės mokinė Vakarė Raslanaitė, Aistė Jansevičiūtė – 3a klasės mokinė, Deira Padkočiūnaitė iš 3b klasės, 4a klasės mokinė Neda Klezaitė ir Skaistis Stikliorius iš 4b klasės.
Visi konkurso dalyviai apdovanoti padėkomis ir dovanėlėmis. Tikimės, kad ir kiti mokiniai stengsis rašyti aiškiai, gražiai ir tvarkingai.

Pradinio ugdymo mokytoja Aldona Belopetravičienė