Šachmatai

Parašyta 2016-02-11 Peržiūros: 243

2016 02 09 sachmatu varzybosŠ. m. vasario 9 dieną Utenos daugiafunkciniame sporto komplekse vyko Utenos rajono mokyklų mokinių šachmatų varžybos. Bendroje gimnazijų ir progimnazijų grupėje mūsų mokyklos mokinių komanda, 0,5 balo aplenkusi Šapokos gimnazijos komandą nr. 2, užėmė aukštą II-ąją vietą. Geriausiai mūsų komandoje sekėsi 6c kl. mokiniui Pauliui Šutiniui, kuris vieną dvikovą sužaidė lygiosiomis, o kitas dvi laimėjo. Mūsų mokyklos komandoje taip pat žaidė ir svariai prie pergalės prisidėjo 7a kl. mokinė Gedilė Mažeikytė ir 8a klasės mokiniai Anris Jarmalavičius bei Laurynas Čaplinskas.

Kūno kultūros mokytojas Artūras Savickas