Konkursas „Papuošk klasės duris“

Parašyta 2016-02-08 Peržiūros: 331

Šiais metais visoje Europoje Saugesnio interneto dienos šūkis „Aš už geresnį internetą!“. Renginiu norima atkreipti visuomenės dėmesį į problemas, kylančias naudojantis internetu ir būdus juos spręsti. Jau keletą metų bibliotekos vedėjos Danutės Slavinskienės paraginti mokytojai ir mokiniai dalyvauja šiai dienai paminėti skirtuose renginiuose. Aktyviai dalyvavo 5b, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b mokiniai kartu su savo mokytojomis Rima Paukštiene, Danguole Bražėniene, Virginija Gražiene, Galina Šerlatiene, Regina Bernotiene ir Ramune Sabaliauskiene kūrybiniame konkurse „Papuošk klasės duris“, kurio tema – durys į geresnį internetą. Lankstė, klijavo, karpė, piešė, fotografavo. Visi darbai buvo išsiųsti į Vilnių.

Skaityklos vedėja Danutė Slavinskienė