Pradinukų futbolo varžybos

Parašyta 2016-02-02 Peržiūros: 263

Sausio 27 dieną, Utenos DSC vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių futbolo 5x5 varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.
Pirmąją vietą iškovojo Vyturių progimnazijos pradinukai, kurie nugalėjo visus savo priešininkus. Čempionais tapo Dainius Arbočius, Erikas Sinkevičius, Arminas Čekuolis, Aistis Linka, Titas Didžgalvis, Aironas Glebas, Skaistis Stikliorius, Domantas Trinskis, komandos vadovė Rima Raudonienė.
Varžybų geriausiais žaidėjais pripažinti Titas Didžgalvis (Vyturių progimnazija), Benediktas Stundžia („Žiburio“ pradinė mokykla), Nojus Pranskūnas (M/D „Varpelis“), Laurynas Maigys (R. Šaltenio progimnazija).

Informaciją pateikė Rita Malinauskaitė