Raiškiojo skaitymo konkursas

Parašyta 2016-02-01 Peržiūros: 304

Raiškus žodis dar gyvas ir labai reikalingas. Tą įrodė progimnazijoje vykęs skaitovų konkursas. Mokiniai skaitė rašytojų tekstus apie bulves ir magnetą, apie dvarą ir spalvas, apie Australiją ir Lietuvą, apie pasakas ir šiuolaikines išdaigas.
Dvi mokinės, septintokė Kotryna Gečiauskaitė ir šeštokė Aistė Rupštaitytė, mūsų mokyklai atstovavo rajoniniame ture. Kotryna jau trečius metus iš eilės yra tarp geriausiųjų. Šį kartą ji laimėjo trečiąją vietą.

Lietuvių kalbos mokytoja Jolanta Snieganė

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla