Čempionai

Parašyta 2016-02-01 Peržiūros: 329

Sausio 20 dieną Utenos DSC krepšinio salėje vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių krepšinio 3x3 varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Norą pasivaržyti krepšinio aikštelėje pareiškė septynios mokyklos.
Varžybos buvo vykdomos vieno rato sistema. Mokyklos varžėsi dvejose grupėse: „A“ grupėje – Krašuonos, Vyturių progimnazijos, „Žiburio“ ir Aukštakalnio pradinės mokyklos, „B“ grupėje – mokyklos-darželiai „Varpelis“, „Eglutė“ ir Rapolo Šaltenio progimnazija. Pirmąją vietą „A“ grupėje iškovojo Vyturių progimnazija.
„A“ grupės čempionai – Titas Didžgalvis, Karolis Kardelis, Domantas Trinskis, Džiugas Urbonas (komandos vadovė Rima Raudonienė)

Informaciją pateikė Rita Malinauskaitė