Dalyvaujame „Etwinning live“ projekte

Parašyta 2016-01-18 Peržiūros: 285

Mūsų mokyklos mokytojos J. Bimbienė ir L. Kaulinienė dalyvauja „ETWINNING LIVE“ projektuose. Tik ką baigėsi renginys „Christmas traditions and greetings - Christmas card chain“. Mokiniai per technologijų ir anglų kalbos pamokas kūrė kalėdinius atvirukus ir pasveikinimo tekstus anglų kalba. Mūsų darbai iškeliavo į Portugalijos sostinės Lisabonos mokyklą de Escola Anzelmo de Andrade. O mes iš šios mokyklos gavome originalius kalėdinius atvirukus su portugališkų kalėdinių tradicijų aprašymais. Su šia Portugalijos mokykla planuojame tęsti bendradarbiavimą visus mokslo metus.