Dalyvaujame „Etwinning live“ projekte

Parašyta 2016-01-18 Peržiūros: 285

Mūsų mokyklos mokytojos J. Bimbienė ir L. Kaulinienė dalyvauja „ETWINNING LIVE“ projektuose. Tik ką baigėsi renginys „Christmas traditions and greetings - Christmas card chain“. Mokiniai per technologijų ir anglų kalbos pamokas kūrė kalėdinius atvirukus ir pasveikinimo tekstus anglų kalba. Mūsų darbai iškeliavo į Portugalijos sostinės Lisabonos mokyklą de Escola Anzelmo de Andrade. O mes iš šios mokyklos gavome originalius kalėdinius atvirukus su portugališkų kalėdinių tradicijų aprašymais. Su šia Portugalijos mokykla planuojame tęsti bendradarbiavimą visus mokslo metus.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla