Prie kalėdinės eglutės

Parašyta 2015-12-29 Peržiūros: 322

Gruodžio 22-oji diena – Kalėdų eglutės šventė mokykloje. Tai vienintelė diena metuose, kai kiekvienas iš mūsų galime tapti tuo, kuo norime... Karalius, karalienė, princesė ir jos draugai – pirmųjų - ketvirtųjų klasių mokiniai – demonstravo savo talentus: vaidino, dainavo, šoko. Mokyklos direktorė, šią dieną tapusi princesės drauge, džiaugėsi visais čia susirinkusiais, sunkiai juos atpažindama. Sunkiausia buvo pažinti pradinukų mokytojas – jos visos buvo pakeitusios savo plaukų spalvą ir šukuoseną. Dainelės apie šaltį, žiemą, Kalėdas, masiniai šokiai, Kalėdų senelio pasirodymas ir jo dovanos sukūrė Kalėdų dvasią... Visų širdys prisipildė gerumo ir Meilės.
Ne mažiau išradingi buvo ir vyresnieji. Karnavalo vinis – mokytojų grupės pasirodymas. Jiems plota atsistojus. Gražiausi Kalėdų šventės momentai užfiksuoti nuotraukose.