Konkursas „Pasaka apie Anykščius“

Parašyta 2015-12-24 Peržiūros: 262

Respublikiniame konkurse „Pasaka apie Anykščius“ dalyvavo mūsų mokyklos 2-osios a klasės mokiniai. Komisija, kurią sudarė rašytojai Milda Telksnytė ir Vygandas Račkaitis bei žurnalistas Linas Bitvinskas, iš gautų 70 pasakų išrinko įdomiausias, geriausias. Laureate tapo mūsų antrokė Ieva Motiejūnaitė. Ji sukūrė pasaką „Velniukas Anykščiuose“. Visi konkurso dalyviai apdovanoti padėkomis ir dovanėlėmis. O Ievutei skirta asmeninė dovana.

 

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla