Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

×

Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2015_naujienos/2015-12-21_piesiniu_konkursas_stebuklingos_kaledos is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

„Mano stebuklingos Kalėdos“

Parašyta 2015-12-24 Peržiūros: 291

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2015_naujienos/2015-12-21_piesiniu_konkursas_stebuklingos_kaledos is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Nuo lapkričio pirmosios iki gruodžio ketvirtosios vyko LR Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės inicijuotas nacionalinis pirmųjų - ketvirtųjų klasių mokinių kalėdinių piešinių konkursas „Mano stebuklingos Kalėdos“. Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai noriai atsiliepė į Seimo pirmininkės kvietimą. Nuostabu: Vyturių progimnazija tapo aktyviausiai konkurse dalyvavusia mokykla! Net 34 antrųjų - ketvirtųjų klasių mokiniai mokykliniais autobusais vyko į konkurso dalyvių apdovanojimo šventę Seime. Mokyklos direktorė, mokytojai ir mokiniai apdovanoti padėka ir didžiuliu Kalėdų seneliu. Visi šventės dalyviai pavaišinti tortu, sultimis ir kava, kiekvienas gavo po krepšelį kalėdinių saldainių. Šiuo metu Seimo rūmų parodoje eksponuojama 100 mokinių geriausių darbų, tarp kurių yra tikrai daug mūsų mokyklos mokinių darbelių. Džiaugiamės nuostabiu pasiekimu!

 {gallery}2015_naujienos/2015-12-21_piesiniu_konkursas_stebuklingos_kaledos{/gallery}

Mokyklos filosofija

2020 21 mokyklos filosofija (2)

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

 

Vyturio leidykla