Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2015_naujienos/2015-12-22_kaledine_muge is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Kalėdinė mugė

Parašyta 2015-12-22 Peržiūros: 278

Skaitykloje vyko Kalėdinė mugė. Savo jėgas išbandė jaunieji mokyklos verslininkai. Pardavinėjama buvo tikrai ne knygos, ne žurnalai, o originalios Kalėdų eglutės, žaisliukai joms puošti, raganos ir raganaitės su šluotomis ar be jų, pirštinės, šlepetės ir kiti daiktai bei daikčiukai. Vaikai galėjo parduoti, pirkti, mainytis, dovanoti savo, tėvelių ir senelių padarytus rankdarbius. Buvo smagu.

{gallery}2015_naujienos/2015-12-22_kaledine_muge{/gallery}