Tai bent pirmaklasiai!

Parašyta 2015-12-22 Peržiūros: 245

Respublikiniame edukaciniame konkurse „Olympis“, kurio tikslas sudominti mokinius mokomuoju dalyku, skatinti mokinių motyvaciją, lavinti darbo kompiuteriu įgūdžius bei skatinti informacinių technologijų panaudojimą ugdyme, puikiai sekėsi mūsų progimnazijos 1-osios a klasės mokiniams: Nojui Pakeniui, Rugilei Trumpaitei, Armintai Paškauskaitei, Augustui Kutkai, Augustei Grikienytei, Domantui Černiui, Edvinui Drobeliui, Emai Laurinavičiūtei, Gabrieliui Tylai, Karoliui Motiejūnui, Oskarui Kanopai (mokytoja Regina Rimkienė).
Moksleiviai gaus net keturis medalius, devyniolika pirmojo laipsnio diplomų, aštuonis antrojo, vieną trečiojo laipsnio diplomą ir tris padėkos raštus.
Dėkojame pirmokų tėveliams už bendradarbiavimą, vaikų paskatinimą ir palaikymą.