Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2015_naujienos/2015-12-21_integruotos_pamokos is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Netradicinės muzikos pamokos

Parašyta 15 Gruodis 21 Peržiūros: 194

Pirmojoje a klasėje (mokytoja Regina Rimkienė) lankėsi Utenos muzikos mokyklos mokytoja folkloro studijos vadovė Rima Garsonienė. Ji kartu su Auguste, lankančia folkloro studiją, pravedė pirmokams muzikos pamoką. Vaikai klausė kanklių muzikos, patys išbandė būgnelių skambumą.
Trečiojoje a klasėje svečiavosi folklorinio ansamblio „Sietynas“ vadovė Rima Garsonienė. Ji su ansamblio dalyve Martyna įvairiais muzikos instrumentais: kanklėmis, armonika, būgneliais, atliko liaudiškus kūrinius. Į muzikinę veiklą buvo įtraukti visi klasės mokiniai ir mokytoja Angelė Marcinkevičienė. Vaikai ir dainavo, ir šoko, ir būgnelius mušė. Per pamoką jie daug sužinojo apie aukštaičių liaudies muziką bei adventines dainas. Pamoka visiems suteikė daug džiugių emocijų.

{gallery}2015_naujienos/2015-12-21_integruotos_pamokos{/gallery}