Pažintis su Švedija

Parašyta 2015-01-16 Peržiūros: 314

Pasipuošę Lietuvos bei Švedijos šalių vėliavėlėmis, Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje kartu su Aukštakalnio progimnazijos moksleiviais šurmuliavo mūsų mokyklos 2b ir 6b klasių mokiniai. Mažieji bibliotekos draugai nekantriai laukė atvykstant Švedijos ambasadorės Lietuvoje Cecilia Ruthström-Ruin bei jos komandos. Tačiau užklupusi liga Švedijos ambasadorei sutrukdė atvykti į Uteną.

Atvykusi ambasados kultūros projektų koordinatorė Giedrė Berželionytė moksleivius supažindino su Švedijos kultūra, ambasadorės veikla Lietuvoje bei papasakojo apie jos šeimą. Smalsiausi antrokai virtualiai „vaikščiojo“ po Vilniuje esančią Švedijos ambasadą, uždavinėjo klausimus G. Berželionytei. Mokiniai domėjosi Švedijos tradiciniais patiekalais, muzika bei kinu. Tarptautinio Vilniaus vaikų ir jaunimo filmų festivalio organizatorė Lina Užkuraitytė pakvietė pasižiūrėti švediškų animacinių filmukų, dalintis įspūdžiais ir vaišintis švediškomis vaišėmis.
Mokiniai į mokyklą grįžo su dovanomis ir daugybe įspūdžių.
Dėkojame Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkei Jurgitai Gudelienei už suteiktą galimybę dalyvauti įdomiame renginyje.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla