×

Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2015_naujienos/2015-11-27_advokatas_Sirvydis is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Mūsų svečias – garsus advokatas Vytautas Sirvydis

Parašyta 15 Lapkritis 27 Peržiūros: 244

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2015_naujienos/2015-11-27_advokatas_Sirvydis is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Advokato profesija - teisinės sistemos, demokratijos pagrindas, leidžiantis įvairių šalių interesus ginti teisėtomis priemonėmis. Šios profesijos atstovams keliami aukšti etikos, reputacijos ir kvalifikacijos reikalavimai.
Lietuvos advokatūra šiais metais mini savo veiklos 95-ąsias metines. Ta proga mūsų mokyklą aplankė ir su aštuntokais bendravo buvęs mūsų mokyklos mokinys garsus advokatas Vytautas Sirvydis. Svečias iš Kauno pasakojo apie savo karjeros kelią, aiškino svarbiausius teisės dalykus, atsakinėjo į moksleivių klausimus. Tiems, kurie nori studijuoti teisę, leido pasimatuoti savo mantiją.

{gallery}2015_naujienos/2015-11-27_advokatas_Sirvydis{/gallery}