×

Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2015_naujienos/2015-11-27_advokatas_Sirvydis is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Mūsų svečias – garsus advokatas Vytautas Sirvydis

Parašyta 2015-11-27 Peržiūros: 332

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2015_naujienos/2015-11-27_advokatas_Sirvydis is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Advokato profesija - teisinės sistemos, demokratijos pagrindas, leidžiantis įvairių šalių interesus ginti teisėtomis priemonėmis. Šios profesijos atstovams keliami aukšti etikos, reputacijos ir kvalifikacijos reikalavimai.
Lietuvos advokatūra šiais metais mini savo veiklos 95-ąsias metines. Ta proga mūsų mokyklą aplankė ir su aštuntokais bendravo buvęs mūsų mokyklos mokinys garsus advokatas Vytautas Sirvydis. Svečias iš Kauno pasakojo apie savo karjeros kelią, aiškino svarbiausius teisės dalykus, atsakinėjo į moksleivių klausimus. Tiems, kurie nori studijuoti teisę, leido pasimatuoti savo mantiją.

{gallery}2015_naujienos/2015-11-27_advokatas_Sirvydis{/gallery}

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla