Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

×

Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2015_naujienos/2015-11-27_advokatas_Sirvydis is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Mūsų svečias – garsus advokatas Vytautas Sirvydis

Parašyta 2015-11-27 Peržiūros: 388

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2015_naujienos/2015-11-27_advokatas_Sirvydis is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Advokato profesija - teisinės sistemos, demokratijos pagrindas, leidžiantis įvairių šalių interesus ginti teisėtomis priemonėmis. Šios profesijos atstovams keliami aukšti etikos, reputacijos ir kvalifikacijos reikalavimai.
Lietuvos advokatūra šiais metais mini savo veiklos 95-ąsias metines. Ta proga mūsų mokyklą aplankė ir su aštuntokais bendravo buvęs mūsų mokyklos mokinys garsus advokatas Vytautas Sirvydis. Svečias iš Kauno pasakojo apie savo karjeros kelią, aiškino svarbiausius teisės dalykus, atsakinėjo į moksleivių klausimus. Tiems, kurie nori studijuoti teisę, leido pasimatuoti savo mantiją.

{gallery}2015_naujienos/2015-11-27_advokatas_Sirvydis{/gallery}