Klaida

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 2015_naujienos/2015-11-25_jaunieji_sauliai_Rokas_Donatas is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Mūsų jaunieji šauliai Donatas ir Rokas

Parašyta 2015-11-25 Peržiūros: 576

Lietuvos šaulių sąjungos Utenos apskrities plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-oji rinktinė ugdo jaunuosius šaulius. Mūsų mokyklos aštuntųjų klasių mokiniai Donatas ir Rokas lapkričio mėnesį mokykloje dėvėjo šaulių uniformas. Ne pasipuikuoti prieš draugus vaikinai sumanė, o supažindinti su savo veikla, paskatinti savo draugus tapti šauliais. Jaunuoliai vedė klasių valandėles įvairiose klasėse, netgi dalyvavo mokytojų tarybos susirinkime, visur rodė iniciatyvą, kalbėjo, aiškino, organizavo judriąsias pertraukas, teikė pagalbą mažesniems. Donato ir Roko paskatinti mūsų progimnazijos moksleiviai susidomėjo galimybe tapti jaunaisiais šauliais. Tikime, jog plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-oji rinktinė sulauks naujų narių, kurie gerbs žmogaus teises, saugos jiems patikėtas paslaptis ir turtą, rūpinsis Lietuvos Respublikos ir jos Tautos gerove, visur elgsis, kaip dera doram, drausmingam ir narsiam jaunajam šauliui.

{gallery}2015_naujienos/2015-11-25_jaunieji_sauliai_Rokas_Donatas{/gallery}