Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

×

Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2015_naujienos/2015-11-20_kvadrato_varzybos_Vyturiai is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Kvadrato varžybos

Parašyta 2015-11-20 Peržiūros: 559

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2015_naujienos/2015-11-20_kvadrato_varzybos_Vyturiai is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Š.m. lapkričio 17-ąją ir 19-ąją vyko Utenos miesto mokyklų mokinių kvadrato varžybos mergaičių ir berniukų grupėse. Šiose varžybose dalyvavo ir labai gerai pasirodė mūsų mokyklos mokiniai. Mūsų mokyklos mergaičių rinktinė, kurią sudarė 6 klasių mokinės, patyrė tik vieną pralaimėjimą ir užėmė aukštą II-ąją vietą. Komandoje žaidė: Adrija Rastenytė, Gabija Virbūnaitė, Ugnė Pelėdaitė (6a); Kotryna Katinaitė, Aistė Rupštaitytė, Greta Baskevičiūtė, Orinta Šimonėlytė, Rusnė Raslanaitė (6b); Indrė Pinkevičiūtė, Liucija Drazdauskaitė, ir Erika Baliukevičiūtė (6c).
Dar geriau pasirodė mūsų mokyklos berniukų kvadrato rinktinė komanda. Parodę tvirtą charakterį ir pasiaukojamai kovodami, jie sugebėjo nugalėti visus varžovus ir tapti absoliučiais Utenos miesto mokyklų kvadrato varžybų čempionais! Sveikiname mūsų mokyklos komandos berniukus: Deinorą Povilėną, Justą Gaučį (5a); Antaną Masiulį, Lauryną Rasiką (6a); Pijų Gogelį, Airidą Šukaitį (6b); Paulių Križinauską, Aironą Bikų, Eivį Diktorą, Kajų Kviklį ir Igną Petrovą (6c).

{gallery}2015_naujienos/2015-11-20_kvadrato_varzybos_Vyturiai{/gallery}