×

Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2015_naujienos/2015-11-20_kvadrato_varzybos_Vyturiai is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Kvadrato varžybos

Parašyta 2015-11-20 Peržiūros: 456

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2015_naujienos/2015-11-20_kvadrato_varzybos_Vyturiai is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Š.m. lapkričio 17-ąją ir 19-ąją vyko Utenos miesto mokyklų mokinių kvadrato varžybos mergaičių ir berniukų grupėse. Šiose varžybose dalyvavo ir labai gerai pasirodė mūsų mokyklos mokiniai. Mūsų mokyklos mergaičių rinktinė, kurią sudarė 6 klasių mokinės, patyrė tik vieną pralaimėjimą ir užėmė aukštą II-ąją vietą. Komandoje žaidė: Adrija Rastenytė, Gabija Virbūnaitė, Ugnė Pelėdaitė (6a); Kotryna Katinaitė, Aistė Rupštaitytė, Greta Baskevičiūtė, Orinta Šimonėlytė, Rusnė Raslanaitė (6b); Indrė Pinkevičiūtė, Liucija Drazdauskaitė, ir Erika Baliukevičiūtė (6c).
Dar geriau pasirodė mūsų mokyklos berniukų kvadrato rinktinė komanda. Parodę tvirtą charakterį ir pasiaukojamai kovodami, jie sugebėjo nugalėti visus varžovus ir tapti absoliučiais Utenos miesto mokyklų kvadrato varžybų čempionais! Sveikiname mūsų mokyklos komandos berniukus: Deinorą Povilėną, Justą Gaučį (5a); Antaną Masiulį, Lauryną Rasiką (6a); Pijų Gogelį, Airidą Šukaitį (6b); Paulių Križinauską, Aironą Bikų, Eivį Diktorą, Kajų Kviklį ir Igną Petrovą (6c).

{gallery}2015_naujienos/2015-11-20_kvadrato_varzybos_Vyturiai{/gallery}

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla