Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2015_naujienos/2015-11-19_tolerancijos_diena is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Tolerancijos savaitės svečias

Parašyta 2015-11-19 Peržiūros: 275

Mokykloje lankėsi Chavaughn Lewis – Utenos krepšinio klubo Juventus puolėjas. Svečias buvo sutiktas didelio būrio moksleivių, dalyvavo septintosios b klasės anglų kalbos pamokoje. Septintokai drąsiai uždavinėjo klausimus krepšininkui. Vertėjo paslaugų nereikėjo. Sporto salėje vyko kita pamoka – krepšinio. Visi, kam buvo pasibaigę pamokos, galėjo pademonstruoti savo žaidimo įgūdžius, mėtyti baudas, žaisti vienas prieš vieną. Svečias fotografavosi su visais norinčiais, netrūko ir tokių, kurie norėjo tik apsikabinti. Išdalintos dešimtys autografų. Atsisveikindamas Chavaughn Lewis pažadėjo mokykloje apsilankyti ir kitą kartą.

{gallery}2015_naujienos/2015-11-19_tolerancijos_diena{/gallery}