Knygos - jėga!

Parašyta 2015-10-31 Peržiūros: 298
Skaitykloje vyko tradicinė šauniausių skaitytojų šventė. Mažuosius skaitytojus linksmino 4-osios a ir 6-osios b klasės mokiniai. Smagią dainelę visiems susirinkusiems dovanojo etnografinio būrelio vaikai. O spektakliuką „Skaitau, žaidžiu, vaidinu“ suvaidino mažieji aktoriai. Šventės pabaigoje šauniausiems mūsų bibliotekos skaitytojams buvo įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės. Bibliotekininkės padėkojo mažiesiems skaitytojams ir vyresniems moksleiviams, padėjusiems surengti šventę, visiems palinkėjo skaityti knygas ir būti sumaniems, kilniaširdžiams, mąstantiems ir linksmiems.