Klaida

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 2015_naujienos/2015-10-09_koses_valgymas is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Pasaulinė košės diena

Parašyta 2015-10-12 Peržiūros: 424

Spalio 9-ąją dieną minėta Pasaulinė košės diena. Bendrovės „Malsena“ iniciatyva Lietuvos mokykloms išdalintos trys tonos avižų košės. Jos skanavo ir mūsų mokyklos pradinukai. Mokiniams buvo aiškinama apie sveikos mitybos svarbą, avižų savybes, vaikai galėjo ir pasimankštinti, ir į klausimus atsakyti.
Moksleivių maitinimosi įpročiai turėtų būti tinkami. Tai rūpi Pasaulio sveikatos organizacijai, atliekančiai Vaikų augimo stebėsenos tyrimą. Vaikai, maitinkimės reguliariai, turtinkime mitybos racioną, neatsisakykime pusryčių, neužkandžiaukime sveikatai nepalankiu maistu.

{gallery}2015_naujienos/2015-10-09_koses_valgymas{/gallery}