Lengvosios atletikos kroso estafečių varžybos

Parašyta 2015-04-28 Peržiūros: 357

Š. m. balandžio mėn. 28 d. vyko Utenos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 1-12 kl. mokinių lengvosios atletikos kroso varžybos skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Mūsų mokyklos komandos varžėsi dvejose amžiaus grupėse: 5-6 kl. grupėje ir 7-8 kl. grupėje. Šį kartą greitesni buvo mokiniai dalyvavę 5-6 kl. grupėje. Tai Liucija Drazdauskaitė (5c), Greta Baskevičiūtė (5b), Fausta Rutkauskaitė (6a), Ernesta Samarskytė (6a), Kajus Kviklys (5c), Eivis Diktoras (5c), Ignas Petrovas (5c), Diteris Šapoka (6a) ir Pijus Baltuškonis (6a). Nedaug nusileidę kovoje dėl pirmos vietos, parodę valią ir ryžtą jie iškovojo aukštą II-ją vietą.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla