Lengvosios atletikos kroso estafečių varžybos

Parašyta 2015-04-28 Peržiūros: 357

Š. m. balandžio mėn. 28 d. vyko Utenos rajono bendrojo lavinimo mokyklų 1-12 kl. mokinių lengvosios atletikos kroso varžybos skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Mūsų mokyklos komandos varžėsi dvejose amžiaus grupėse: 5-6 kl. grupėje ir 7-8 kl. grupėje. Šį kartą greitesni buvo mokiniai dalyvavę 5-6 kl. grupėje. Tai Liucija Drazdauskaitė (5c), Greta Baskevičiūtė (5b), Fausta Rutkauskaitė (6a), Ernesta Samarskytė (6a), Kajus Kviklys (5c), Eivis Diktoras (5c), Ignas Petrovas (5c), Diteris Šapoka (6a) ir Pijus Baltuškonis (6a). Nedaug nusileidę kovoje dėl pirmos vietos, parodę valią ir ryžtą jie iškovojo aukštą II-ją vietą.