Keksiukų grožio konkursas

Parašyta 15 Balandis 27 Peržiūros: 277

Skaitykloje vyko mūsų keptų ir puoštų keksiukų grožio konkursas. Jį organizavo 5b klasės mokinės: Kotryna Katinaitė, Agnė Bagdonavičiūtė ir Raminta Streikutė. Visi konkurso dalyviai atsinešė ir pristatė keksiukus, kuriuos gamino su meile. Komisijos narės: dizaino būrelio vadovė Edita Ramelienė, technologijų mokytoja Loreta Kaulinienė ir mokytoja - pagalbininkė Vanda Purkinienė, išrinko keksiukų kepėjų konkurso nugalėtojus. Tai – Titas Didžgalvis, Greta Baranauskaitė, Markas Baranauskas, Silvija Burbulytė. O Rusnės Raslanaitės ir jos močiutės keksiukas buvo pats gražiausias. Keksiuko autorė gavo dovanų nuostabią knygą, o šio keksiuko receptas taps sveikinimu ir dovana visoms mamytėms bei močiutėms Motinos dienos proga.
Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie tokio šaunaus renginio.