Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“
Mokyklu aprupinimas priemonem

Erasmus+ LELETO leidinys

Nuorodos

 

 

 

 

 

 

smm

Utenos jaunimo1

Svietimo centras

emokykla 

LM

NSA 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Nuo 2015-01-01

Dailės varžytuvės - 2015

Parašyta 2015-04-25 Peržiūros: 586

Balandžio 23 dieną mūsų progimnazijos mokytojos Aldona Belopetravičienė ir Regina Šinkūnienė pakvietė rajono mokyklų pradinukų komandas išbandyti savo dailės žinias ir praktinius įgūdžius. Renginyje dalyvavo „Žiburio“ pradinės mokyklos (mokytoja Daiva Miškinienė), Rapolo Šaltenio progimnazijos (mokytoja Sigita Černiauskienė), Vyžuonų pagrindinės mokyklos (mokytoja Nijolė Dudzinskienė), Aukštakalnio pradinės mokyklos (mokytojos Jolanta Mikužienė ir Jūratė Jankauskienė), Leliūnų pagrindinės mokyklos (mokytoja Jūratė Zarankienė) ir Vyturių progimnazijos (mokytoja Diana Jurgelevičienė ) trečiųjų – ketvirtųjų klasių komandos.
Mokiniai atsakinėjo į klausimus, sprendė kryžiažodžius, rinko dėliones, piešė užrištomis akimis ir kūrė piešinius artėjančiai Motinos dienos šventei „Tau, mama!“. Šie darbeliai papuošė mokyklą. Šventę pagyvino mūsų progimnazijos pirmaklasių ir trečiaklasių atliekamos linksmos dainelės (mokytojos Almantė Šimonėlienė ir Diana Jurgelevičienė) bei trečiokų ir ketvirtokų šokis, kurį sukūrė Almantė.
Mokyklos direktorė Edita Kadūnienė apdovanojo komandas padėkos raštais ir dovanėlėmis už draugiškumą, meniškumą, sumanumą, išradingumą, kūrybiškumą, spalvingumą. Svarbiausia, kad mokiniai susirado draugų, liko patenkinti ir pajuto kūrybos džiaugsmą.