Vyturiukės rajoniniame anglų kalba deklamuojamų eilėraščių konkurse „English Verse“

Parašyta 15 Balandis 24 Peržiūros: 239

2015 metų balandžio 24 dieną Utenos Aukštakalnio progimnazijoje vyko rajoninis eilėraščių deklamavimo anglų kalba konkursas „English Verse“. Vyturių moksleives lydėjo sėkmė. 8a klasės mokinė Silvija Žukaitė aštuntų klasių tarpe užėmė pirmąją vietą ir laimėjo žiūrovų simpatijų prizą (parengė mokytoja R. Sabaliauskienė). 7a klasės mokinė Svajūnė Stankelytė pirmąją vietą iškovojo septintų klasių tarpe (parengė mokytoja R. Sabaliauskienė). Trečiąja vieta džiaugiasi 5b klasės mokinukė Kamilė Puodžiukaitė (parengė mokytoja Rima Paukštienė). 6b klasės mokinė Ieva Malinauskaitė buvo ketvirta, vos pora taškų atsilikusi nuo trečiosios vietos (parengė mokytoja R. Sabaliauskienė).