Respublikinis mokinių gebėjimų konkursas „Lietuvos gamtininkas“

Parašyta 2015-04-24 Peržiūros: 418

Mokykloje siekiama, kad mokiniai įgytų bendrą supratimą apie artimiausią gamtinę, socialinę bei kultūrinę aplinką. Suprastų, kaip ši aplinka veikia žmogų ir jo gyvenimo būdą, išsiugdytų reikiamus gyvenimui gamtinėje aplinkoje gebėjimus bei vertybines nuostatas.
Balandžio 22 d. 2a klasės mokiniai: Rugilė Mačionytė, Miglė Žemaitytė, Arminas Čekuolis, Nojus Žuronskas su savo mokytoja Angele Marcinkevičiene, vyko į Vilnių ir dalyvavo respublikiniame 1 – 4 klasių mokinių gebėjimų konkurse „Lietuvos gamtininkas“. Mokiniai atliko teorines užduotis, kurios apėmė įvairius pasaulio pažinimo aspektus, o praktines užduotis atliko gamtoje.
Konkursas sustiprino mokinių motyvaciją, sužadino smalsumą ir susidomėjimą nauja informacija.
Bendradarbiaudami, kūrybiškai dirbdami mokiniai laimėjo III–iąją vietą. Komanda apdovanota diplomu ir prizais.