Konkursas „Šviesoforas“

Parašyta 2015-04-17 Peržiūros: 385

Kiekviena gyvybė - neįkainojamas turtas. Visi esame eismo dalyviai, todėl drauge pabandykime išvengti nelaimių keliuose. Pradinių klasių mokiniai savo žinias pasitikrino „Šviesoforo“ konkurse, kurį organizavo mokytoja Regina Rimkienė.
Konkurso dalyviai atliko užduotis kelių makete, aiškino kaip pereiti per kelią pėsčiųjų perėjoje, sankryžoje, pasakė kelio ženklų pavadinimus. Konkurso „Šviesoforas“ rajoniniame etape, kuris vyks balandžio 24 d. dalyvaus 1a klasės mokinė Emilija Petrulionytė (mokytoja Aldona Belopetravičienė), 2a klasės mokinys Arminas Čekuolis (mokytoja Angelė Marcinkevičienė), 3b klasės mokinys Ugnius Musteikis (mokytoja Rima Raudonienė), 4a klasės mokinė Gabija Gaučytė (mokytoja Regina Rimkienė).
Linkime sėkmės konkurso „Šviesoforas“ rajoniniame etape ir džiaugiamės, kad auga sąmoningi eismo dalyviai.