Pokalbis apie Lietuvos ir Norvegijos mokyklas

Parašyta 2015-03-27 Peržiūros: 507

2015 metų kovo 26 dieną 2-osios b ir 6-osios b klasių mokinukai bei jų auklėtojos Aldona Guobužienė bei Ramunė Sabaliauskienė džiugiai bendravo su buvusia klasės drauge/mokine Erlanda Ponomariova, kuri jau trejus metus mokosi Norvegijos Tynset Barneskole mokykloje. Mokiniai lygino Lietuvos ir Norvegijos mokyklų tvarkaraščius, mokomuosius dalykus, mokinių ir mokytojų skaičių klasėje, vertinimo sistemas, mokinių veiklas pertraukų metu ir po pamokų; šnekėjo apie laisvalaikio pramogas, draugus, keliones. Mokiniai smalsiai klausė Erlandos ir klasės draugo Deivido pokalbio norvegų kalba.