Svajonių žaisliukas

Parašyta 2015-03-25 Peržiūros: 275

Nerasime vaiko, kuris nesvajotų apie žaislus. Nesvarbu, ar tai būtų pirkti,ar dovanoti, ar pasiūti savo rankomis. Vaikų svajonių žaislai ypatingi: jie skraido, turi milžiniškas kūno dalis, ar kitas suaugusiems keistas detales.
Mūsų mokyklos 1a klasės mokiniai dalyvavo „Senukų“ organizuotame piešinių konkurse „Mano svajonių žaislas“. Ant piešimo lapų nupiešti pirmokų Ugnės Kvartūnaitės, Austėjos Lašinskaitės, Agilės Navikaitės, Saulės Morozaitės ir Eitvydo Paragio svajonių žaislai virto realybe. Konkurso sumanytojai pagamino jų nupieštus žaislus. Jie tarsi atgijo.

Būsimos pirmokų mokytojos

2020 02 17 Busimos pirmoku mokytojos

Dronų penktadienis

Mūsų mokykloje kiekvieną penktadienį per ilgąją pertrauką skraido dronai. Visus norinčius kviečiu prisijungti ir pabandyti.

Robotikos būrelio vadovas Linas Vaitiekėnas

 

Elektroninis dienynas
Pamokų laikas

Vyturio leidykla